صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521091 تاریخ : 1399/07/20-13:44:35
,5,
احتمال بارش شدید باران در شمال و شمال غرب کشور از هفته آتی

موسسه تحقیقات آب اعلام کرد:

احتمال بارش شدید باران در شمال و شمال غرب کشور از هفته آتی

موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو اعلام کرد: وقوع بارش های به نسبت شدید در شمال و شمال غرب کشور، برای هفته آتی مورد انتظار است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از موسسه تحقیقات آب وزارت نیرو، وقوع بارش برای بیشتر مناطق کشور در هفته جاری ناچیز پیش بینی شده است.

همچنین با توجه به چشم انداز بارش پیش بینی شده برای هفته آینده (هفته دوم منتهی به دوم آبانماه)، وقوع بارش های به نسبت شدید در شمال و شمال غرب کشور، مورد انتظار است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: پیش بینی ها درباره سال آبی جدید (مهرماه99 تا پایان شهریور1400) بیانگر آن است که وضعیت بارش در این سال در حد میانگین سال گذشته و حتی کمتر از میانگین خواهد بود.

سیف الله آقابیگی 6 مهرماه گفت: پیش بینی برای فصل های پیش رو براساس مدل های منتشره ارزیابی شرایط جوی که توسط سازمان هواشناسی کشوری و سایر پایگاه های علمی معتبر و نیز منابع معتبر جهانی صورت گرفته و براساس مدل های کلی برای فصل پاییز و زمستان است.

وی ادامه داد: براساس این پیش بینی ها در برخی استان های واقع در جنوب شرق کشور میزان بارش ها بالاتر از حد نرمال خواهد بود، اما در بیشتر استان ها در حد میانگین سال گذشته و حتی کمی کمتر از نرمال خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران