در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522790 تاریخ : 1399/09/05-13:02:59
,11,22,
اجرای 60 پروژه باز آفرینی شهری در استان کردستان

اجرای 60 پروژه باز آفرینی شهری در استان کردستان

مدیر کل راه و شهرسازی کردستان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بازآفرینی شهری در استان گفت: مجموع پروژه های بازآفرینی شهری60 پروژه با مبلغ قرارداد حدود 114میلیارد تومان است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از وزارت و راه و شهرسازی، محمد صدیق ثابتی اظهار کرد: بازآفرینی شهری یکی از رویکردهای دولت در راستای زدودن فقر از چهره شهرهاست .

وی با اشاره به رویکرد اصلی این سیاست که در قالب سند ملی احیاء ، بهسازی ، نوسازی و توانمند سازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری در سال 1393 ابلاغ گردیده گفت: کاهش فقر شهری و ارتقای کیفیت زندگی و قابلیت زیست پذیری شهرها از اهم این رویکردهاست .

ثابتی خاطر نشان کرد: مجموع پروژه های تعریف شده در این اداره حدودا 60 پروژه با مبلغ قراردادی 114 میلیارد تومان می باشد که از مجموع پروژه های مذکور تاکنون 11 پروژه تحویل موقت شده است و مابقی 49 پروژه دیگر فعال هستند و به تناسب اعتبار و برنامه تفضیلی مصوب عملیات اجرایی آنها پیگیری می شود.

مدیر کل راه وشهرسازی کردستان ادامه داد: منابع اعتباری پروژه ها عمدتا ملی و بعضا استانی می باشد که در سال گذشته کل اعتبار تخصیص داده شده به پروژه ها جذب و حدودا 50 میلیارد تومان صورت وضعیت وصول و پرداخت شده است.

ثابتی عنوان کرد: در حال حاضر 14 فقره قرارداد مطالعاتی در رابطه با پروژه ها سهم استان با مشاوران برای تعریف پروژه های جدید که نقش بسیار مهمی در مرمت بافت های تاریخی، مدرسه سازی، ساماندهی معابر قدیمی و ساماندهی رودخانه های حاشیه شهرها و ... دارد، منعقد شده و به تناسب اعتباری که به پروژه ها داده خواهد شد، اقدامات لازم در حال پیگیری می باشد و برای جذب اعتبار لازم برای ترمیم بافت های فرسوده شهری یک فقره قرارداد کارگزاری نیز منعقد و برابر ضوابط و مقررات متقاضی به بانک ها جهت دریافت وام معرفی می شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران