در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518479 تاریخ : 1399/06/05-15:32:16
,10028,
اجرای طرح ویژه صیانت از حریم در 11 منطقه شهرداری

مدیرکل حریم شهر تهران خبر داد

اجرای طرح ویژه صیانت از حریم در 11 منطقه شهرداری

مدیرکل حریم شهر تهران از آمادگی و اجرای طرح ویژه صیانت از حریم در 11 منطقه دارای حریم در ایام منتهی به تعطیلات تا 14 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، مجتبی شکری مدیرکل حریم گفت: حریم شهر تهران به عنوان ریه های تنفسی شهر تهران و فضای تفرجگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است و حفظ و صیانت از حریم همواره مورد تأکید و دغدغه مجموعه مدیریت شهری به خصوص شهردار تهران بوده است که انجام این مأموریت خطیر همواره بر عهده اداره کل حریم می باشد.

شکری تأکید کرد: متأسفانه بیم آن می رود برخی افراد سودجو و فرصت طلب در تعطیلات پیش رو با تعرض و دست اندازی به حقوق بیت المال از طریق تصرف اراضی واقع در حریم اقدام به ساخت و ساز و حمل مصالح ساختمانی به صورت غیرقانونی کنند، بر همین اساس اداره کل حریم و نواحی دارای حریم به صورت آماده باش کامل نسبت به پایش و رصد حریم اقدام خواهند نمود.

وی با اشاره به قرارگیری حریم تهران در 11 منطقه و 28 ناحیه شهرداری تهران، افزود: از امروز تا 14 شهریور رصد حریم تهران به صورت ویژه و با افزایش دقت و سرعت بیشتری صورت خواهد گرفت تا از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و تصرفات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

مدیرکل حریم گفت: در این طرح 30 دستگاه خودروی ویژه حریم و حدود 280 نفر از پرسنل عهده دار صیانت از حریم شهر تهران خواهند بود؛ همچنین گزارش ها و مستندات حاصل از پایش حریم به صورت برخط مورد بررسی و رصد قرار خواهند گرفت و در صورت لزوم برخوردهای قانونی صورت می پذیرد.
وی هم چنین افزود: این اداره کل با بهره گیری از دانش و ابزار روز دنیا (با هماهنگی مراجع امنیتی؛ با استفاده از هلی شات و کوادکوپتر) زمینه پایش و رصد هرچه بهتر حریم شهر تهران و ثبت هرگونه تغییرات را فراهم آورده است.

شکری با اشاره به تداخلات متعدد مدیریتی در حریم گفت: برای صیانت از حریم شهر تهران می بایست با ایجاد وحدت رویه و دوری از مدیریت جزیره ای شاهد نظم و انضباط بیشتری در این محدوده باشیم.
مدیرکل حریم شهرداری تهران تأکید کرد: هم اکنون تعامل و هماهنگی های خوبی با مراجع قضائی و انتظامی در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته، به طوری که با تلاش شبانه روزی کلیه عوامل شهرداری و همکاری سایر دستگاه ها، شاهد کاهش چشمگیر تخلفات در حریم بوده ایم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران