زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490840 تاریخ : 1398/06/26-14:08:58
,15,
اجرای طرح تحول رونق اقتصادی به همراه دارد

عضو هیئت مدیره در جمع کارکنان پست استان مرکزی:

اجرای طرح تحول رونق اقتصادی به همراه دارد

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در دیدار با همکاران استان مرکزی مطرح کرد: شبکه پستی با اجرای طرح تحول دیجیتال، ماموریت جدید خود را متناسب با این فضا تعریف کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست امروز با حضور در استان مرکزی از بخش های مختلف پست استان بازدید و با همکاران دیدار و گفت وگو کرد.

عضو هیئت مدیره در جمع همکاران این استان با اشاره به قدمت پست کشور اظهار داشت: پست در مقاطع مختلف تاریخی تلاش کرده ماموریت خود را متناسب با شرایط روز جامعه مورد بازنگری قرار دهد و در شرایط کنونی که فناوری اطلاعات بر تمامی ابعاد زندگی سایه افکنده، پست با اجرای طرح تحول دیجیتال ماموریت جدید خود را متناسب با این فضا تعریف کرده است.

وی با تاکید بر اینکه در گذشته، پست بیشتر به دنبال به دست آوردن بخشی از بازار بود افزود: در ماموریت جدید به منظور چالاک تر شدن و بهبود کیفیت خدمات، حضور در بازار،  بازاریابی و تامین نیاز مشتریان را به بخش خصوصی سپرده است و خود به مدیریت و فراهم آوردن شرایط مناسب کسب و کارها می پردازد.

قادری با اشاره به جایگاه شرکت ملی پست در دولت الکترونیک در بین مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پست با هفتاد سامانه الکترونیکی توانسته است به مشتریان خاص خود نیز ارائه خدمت نماید.

عضو هیئت مدیره بیان داشت: اجرای طرح تحول باعث رونق اقتصادی شرکت می شود که امیدوارم با همکاری و همدلی همه همکاران در اجرای این طرح شاهد رسیدن پست به جایگاه اصلی خود باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران