تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312203 تاریخ : 1396/10/05-15:25:09
,5,
اجرای شبکه فاضلاب منطقه 22 تهران آغاز شد

اجرای شبکه فاضلاب منطقه 22 تهران آغاز شد

مدیر امور نظارت بر اجرای شبکه فاضلاب منطقه 22 تهران از آغاز اجرای عملیات شبکه در این منطقه و انتخاب پیمانکاران خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری مناقصه برای چهار قطعه از شبکه منطقه و انتخاب پیمانکاران، عملیات حفاری و لوله‌گذاری شبکه فاضلاب آغاز شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان تهراناحمد احمدنیان ادامه داد: بر اساس طراحی‌های انجام‌شده 253 کیلومتر شبکه فاضلاب، 1,8 کیلومتر خطوط انتقال و حدود 8.5 کیلومتر خطوط تخلیه لجن تصفیه‌خانه و دو واحد تصفیه‌خانه محلی توسط شرکت فاضلاب تهران در منطقه 22 اجرا خواهد شد.

به گفته احمدنیان تاکنون تشریفات مناقصه و انتخاب پیمانکار برای اجرای 50 کیلومتر شبکه فاضلاب با اقطار 250 تا 800 میلی‌متر در شهرک گلستان منطقه 22 برگزار شده است.
او با اشاره به تامین اعتبارات لازم، زمان برای اجرای کامل شبکه فاضلاب در منطقه 22 را سه سال پیش‌بینی کرد و گفت: فاضلاب جمع‌آوری‌شده این محدوده از طریق خطوط اصلی به تصفیه‌خانه‌های محلی فاضلاب همان منطقه و شمال غرب تهران انتقال خواهد یافت.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران