جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446305 تاریخ : 1397/10/29-10:58:54
,17,22,
اجرای طرح جامع مالیاتی، موجب تسریع در امورمودیان می‌شود

مدیرکل امور مالیاتی لرستان تأکید کرد:

اجرای طرح جامع مالیاتی، موجب تسریع در امورمودیان می‌شود

مدیرکل امور مالیاتی لرستان تصریح کرد: اجرای دقیق طرح جامع مالیاتی، موجب کاهش هزینه‌های تحقق درآمدهای مالیاتی و تسریع درانجام امورمودیان ورضایتمندی آنان می گردد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان امورمالیاتی کشور، محمدی، مدیر کل امور مالیاتی لرستان در کارگروه طرح جامع مالیاتی استان اظهارداشت:دولت الکترونیک یکی از پدیده‌های مهم ناشی از به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات است که تحولات مثبتی را در سبک زندگی بشر امروزی ایجاد کرده است.

محمدی در ادامه، نحوه استفاده از نرم افزارهایی که درجهت تسریع و تسهیل در فرآیند امور و به تبع کاهش هزینه های وصول تعبیه شده است را به عنوان یک عامل مهم در جهت اجرای دقیق این پروژه عظیم بیان کرد و گفت: اجرای طرح جامع مالیاتی نقطه عطفی درنظام مالیاتی کشور وارائه خدمات سریع وآسان به مودیان می باشد.

وی هم چنین گفت: در حال حاضر دنیا به سمت ارتباطات شبکه ای در حال حرکت است و سازمان امور مالیاتی کشور نیز در پی آن است که از ظرفیت های ارتباطات شبکه ای و استانداردهای جهانی آن البته با استفاده از توان متخصصین ایرانی و دانش بومی شده به نحو موثری استفاده نماید.

مدیرکل امور مالیاتی لرستان تأکید کرد: اطلاعات بدست آمده از این شبکه توان نظام مالیاتی کشور برای مبارزه با فرار مالیاتی، پول‌شویی و همچنین تشخیص دقیق و عادلانه مالیات را قوت می‌بخشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران