صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518251 تاریخ : 1399/06/02-14:03:29
,15,
اتصال 86 هزار مدرسه به شبکه  ملی اطلاعات

اتصال 86 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مهم ترین برنامه ما در هفته دولت، اتصال همه مدارس به شبکه ملی است زیرا سال گذشته با کرونا مواجه شدیم و تحصیل با دشواری روبرو بود.

به گزارش بانک و صنعت،محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در برنامه رادیویی اظهار کرد: از مهم ترین برنامه های ما در هفته دولت، اتصال همه مدارس به شبکه ملی است زیرا سال گذشته با کرونا مواجه شدیم و تحصیل با دشواری روبرو بود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یادآور شد: 86 هزار مدرسه کار اتصالشان تمام شده و در همین هفته آیین رونمایی از این اقدام را خواهیم داشت.

جهرمی تصریح کرد: برنامه دوم ما رونمایی از مرکز داده مادر شبکه ملی اطلاعات است که فاز اول آن با 1000 سرور آماده شده و وظیفه آن خدمت رسانی اختصاصی به پیام رسان ها است.

او یادآور شد: کیفیت اپراتور همراه اول در تهران و البرز بسیار ضعیف است و دلیل آن اشکال مدیریتی و جابه جایی است که سازمان تنظیم مقررات باید نظارت کافی داشته باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هزینه های اینترنت و اتصال به شبکه برای خانوادهها برای دسترسی به شبکه شاد بالا رفته است و باید رسیدگی کنیم.

جهرمی بیان کرد: رییس جمهور تاکید داشتند بسته ای را برای خانواده ها و دانش آموزان تعریف کنیم اما نیاز به اطلاعات داشتیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 149
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران