همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518638 تاریخ : 1399/06/10-14:29:26
,10028,
آتش سوزی در برج 21 طبقه/16 نفر از آتش خارج شدند

ملکی خبر داد؛

آتش سوزی در برج 21 طبقه/16 نفر از آتش خارج شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان 21 طبقه مسکونی در خیابان شیخ بهایی نرسیده به بزرگراه همت خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، جلال ملکی اظهار کرد: ساعت 12:02 روز دوشنبه یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان 21 طبقه مسکونی در خیابان شیخ بهایی نرسیده به بزرگراه همت به سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده می شود.

وی افزود: کمتر از سه دقیقه دو ایستگاه با امکانات کامل به محل می رسند و مشاهده می کنند که در انباری این مجتمع آتش رخ داده و تمام ساختمان مملو از دود شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان به سرعت آتش را خاموش کرده، همزمان با خاموش کردن آتش اقدام به تخلیه دود می کنند و 16 نفر را هم از مجتمع خارج می کنند.

وی در پایان گفت: اقدام به موقع آتش نشانان سبب شد از گسترش آتش به اطراف و دیگر طبقات جلوگیری شود و در پایان هم مجتمع بعد از لکه گیری تحویل مسئولان برج داده شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران