در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521308 تاریخ : 1399/07/23-12:24:51
,17,4,
اتحادیه اروپا بر واردات آمریکا تعرفه تلافی جویانه وضع کند

سازمان جهانی تجارت:

اتحادیه اروپا بر واردات آمریکا تعرفه تلافی جویانه وضع کند

سازمان تجارت جهانی حکم کرد که اتحادیه اروپا می تواند به تلافی یارانه های دولتی که به هواپیماسازی بوئینگ داده می شود به 4 میلیارد دلار از واردات آمریکا تعرفه وضع کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، سازمان تجارت جهانی حکم کرد که اتحادیه اروپا می تواند به تلافی یارانه های دولتی که به هواپیماسازی بوئینگ داده می شود به 4 میلیارد دلار از واردات آمریکا تعرفه وضع کند.

سازمان تجارت جهانی اعلام کرد که میزان این تعرفه های تلافی جویانه 3.99 میلیارد دلار است که برابر با میزان ضرری است که رقیب اروپایی بوئینگ، ایرباس، از یارانه های داده شده به بوئینگ متحمل شده و بخشی از فروش خود را از دست داده است.

نماینده تجاری آمریکا، رابرت لایتایزر در واکنش به این رأی گفت: اتحادیه اروپا هیچ مبنای معتبری برای وضع تعرفه های تلافی جویانه بر هیچ کالای آمریکایی ندارد. به جز معافیت مالیاتی که توسط ایالت واشنگتن به بوئینگ داده شده بود و در اوایل امسال لغو شد، سازمان تجارت جهانی هیچ مبنایی برای یارانه های دولتی در دست نداشت.

معاون اجرایی کمیسیون اروپا، والدیس دومبوروسکیس، در توئیتر خود نوشت: اتحادیه اروپا فوراً به شکلی مثبت و سازنده با آمریکا وارد مذاکره خواهد شد تا در مورد گام های بعدی تصمیم گیری کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران