در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520302 تاریخ : 1399/07/07-11:27:11
,17,
ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1400 به تمامی دستگاه های اجرایی

ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1400 به تمامی دستگاه های اجرایی

رییس جمهوری بخشنامه بودجه سال 1400 را به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد. براساس این بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است نسبت به تنظیم سند اجرایی سال 1400 اقدامات لازم را انجام دهد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی، حسن روحانی با ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1400، تمامی دستگاه ها را مکلف کرد تا در چارچوب جهت گیری ها و سیاست های مندرج در این بخشنامه سند اجرایی بودجه خود را تنظیم کنند.

سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، سیاست های جمعیت و اقدامات اجرایی مربوط، تمرکز بر توسعه صادرات غیرنفتی، مقابله فعالانه با شیوع کرونا، تسریع در طرح های تملک دارایی سرمایه ای، اصلاح ساختار بودجه با رویکرد رفع موانع تولید و تسهیل فضای کسب وکار، توجه به معیشت مردم با اولویت تامین کالاهای اساسی و توسعه الگوی مشارکت عمومی-خصوصی اصلی ترین چارچوب های تعیین شده در این بخشنامه هستند.

همچنین در این ابلاغیه تاکید شده است در صورتی که دستگاه های مربوطه سند اجرایی بودجه خود را ارائه نکردند، سازمان برنامه و بودجه کشور موظف است تا راسا نسبت به تنظیم این سند برای سال 1400 اقدام کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران