در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517198 تاریخ : 1399/05/13-11:31:12
,15,4,
ابداع پلتفرم هوش مصنوعی جدید چین برای صنایع بزرگ

ابداع پلتفرم هوش مصنوعی جدید چین برای صنایع بزرگ

مقامات چینی از ابداع یک پلتفرم منبع باز هوش مصنوعی خبر داده اند که توسعه صنایع بزرگ و مهم جهان را تسهیل می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی جی تی ان، این پلتفرم جدید هوش مصنوعی Dubhe نامگذاری شده و برنامه ریزی برای طراحی و عرضه آن از اکتبر سال 2018 آغاز شده است.

بیش از 100 محقق و پژوهشگر برتر چینی در این زمینه با یکدیگر همکاری کرده اند و چین قصد دارد با استفاده از این پلتفرم رهبری اکوسیستم های صنعتی جهان را در دست گرفته و پیشبرد صنایع مختلف را تسهیل کند.

ژو شیگیانگ مدیر آزمایشگاه ژجیانگ چین که در طراحی این پلتفرم مشارکت داشته در این مورد می گوید: استفاده از پلتفرم یادشده خلاقیت در محیط های صنعتی را افزایش می دهد و با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی مذکور می توان سرعت و دقت فرایندهای صنعتی را افزایش داد.

از این پلتفرم می توان در حوزه هایی همچون حمل و نقل هوشمند، امور مالی و بانکداری، ایجاد شهرهای هوشمند، بهداشت و درمان و علوم رباتیک استفاده کرد. پلتفرم Dubhe طراحی برنامه ها و اپلیکیشن های هوش مصنوعی متنوعی را در صنایع مختلف ممکن می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران